סוסנה מובינג – פתרונות הפצה ולוגיסטיקה

אודות סוסנה

חברת "סוסנה מובינג" הינה חברת שינוע, הפצה והובלה מהמובילות בארץ אשר החלה את דרכה בסוף שנות השמונים. החברה מציעה מגוון פתרונות ללקוחותיה, ומחויבת לסטנדרטים הגבוהים בענף.
החברה מספקת שירותים למגזר העסקי, הפרטי והציבורי וזוכה להכרה איכותית ביותר מכלל לקוחותיה המהווים ערך עליון ומרכזי להמשך הדרך.

תחילת הדרך

סוסנה מובינג החלה את דרכה כחברה משפחתית קטנה שעיקר עיסוקה בתחום משלוחי המזון ברשת שופרסל באזור השרון. במרוצת השנים הגדילה החברה את שירותיה במגזר העסקי, הפרטי והציבורי במגוון רחב של שירותים.
משרדי החברה ממוקמים באזור התעשיה המזרחי של העיר כפר סבא, במבנה לוגיסטי הכולל את כל מטה החברה.

לחברה מערך תפעולי מרשים עליו אמונים מנהלים עתירי ניסיון בתחום אשר חלקם צמחו מלמטה ועד לתפקידי מפתח במערכי החברה. מנהלים אלה מקפידים על בחינה מדוקדקת של צרכי הלקוח, אפיון מעמיק של הצרכים הללו ותכנון מענה מקיף, אשר יוכל לספק אותם באופן האידיאלי. באופן זה, מסוגלת החברה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב, האדיב והמקצועי ביותר.

הפתרונות של "סוסנה"

באמצעות צי רכבים גדול ומגוון, מנהלים אשר עובדים בצמידות ללקוחות, צוות עובדים גדול ומשאיות גיבוי בכוננות, מסוגלת החברה להציע ללקוחותיה שלל פתרונות בתחומי השינוע, ההובלה וההפצה, בעלויות אטרקטיביות במיוחד. בין היתר, מציעה "סוסנה מובינג" את השירותים הבאים:

פארמה
הפצה ולוגיסטיקה
הובלה בקירור, ייבוא מרכבי קירור
הפצה לוגיסטית מהירה של חבילות ומשלוחים
הובלת קייטרינג
פרויקטים מיוחדים ומורכבים
מיקור חוץ
קווי עיתונים

החברה מקפידה לספק את שירותיה תוך שימוש ברכבים חדישים ובטיחותיים, הנמצאים תחת בקרה ופיקוח של בוחן רכב מקצועי. כמו כן, "סוסנה מובינג" עושה שימוש באמצעי תקשורת מתקדמים, אשר מספקים ללקוחות החברה שקיפות מלאה בעת הפעילות.

במרוצת השנים זיהתה החברה את השינוי המקצועי ברמת האוחזים בהגה כולל תקנות התחבורה המחמירות ורמת התאונות הקשה בכבישים והחלה פעילות של הכשרות נהגים כולל מקצוע לחיים עם צבא ההגנה לישראל.

הצוות

צוות החברה מונה, בין היתר, מנהלים עתירי ידע – הן צעירים והן ותיקים, אנשי מכירות האמונים על זיהוי צרכי הלקוח ומציאת הפתרונות לצרכים אלה, ונהגי החברה – אשר עוברים הכשרות מקצועיות על בסיס קבוע ומחויבים לאמות מידה ודרישות קפדניות. החברה, אשר שמה הן את הלקוח והן את העובד במרכז, משקיעה רבות בפן האנושי והמקצועי שלה.

החזון שעומד לנגד עיני החברה

חברת "סוסנה מובינג" פועלת לשיתוף פעולה עם כלל החברות בארץ, לצורך מתן מענה בתחומי השינוע, ההובלה וההפצה, בהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח. החזון שעומד לנגד החברה תמיד הוא מקצועיות, מסירות למטרה, אחריות וליווי אישי של הלקוח לכל אורך הדרך. באופן זה, מסוגלת החברה לספק ללקוחותיה פתרונות יצירתיים ומקיפים, אשר הפכו אותה למובילה בתחומה. "סוסנה מובינג" שואפת תמיד להתפתח ולהיחשף לטכנולוגיות חדשות, אשר יאפשרו לה להמשיך ולשכלל את העבודה שלה – מתוך שאיפה מתמדת למצוינת.