Sosnamoving

קיימות

קבוצת סוסנה מובינג, מגלה מחויבות רבה כלפי החברה הישראלית ובפרט כלפי הקהילות בהן היא פועלת כבר מעל ל-30 שנה.

כחלק ממחויבות ארוכת שנים זאת, היא מעודדת את חיזוק הקשר שבין העובדים לסביבתם באמצעות מעורבות חברתית בקהילה ורואה בכך ערך עליון אשר בא לידי ביטוי במגוון רחב של פעילויות ושיתופי פעולה בהן הקבוצה לוקחת חלק.

במרוצת השנים ערך הנתינה הפך להיות חלק מה-DNA הארגוני של הקבוצה ובא לידי ביטוי בכל המישורים.

כמו כן, לסוסנה דיאלוג איכותי מתמיד בין ההנהלה לעובדיה, המייצר תרבות ארגונית מבוססת תקשורת בונה, תומכת ומעצימה.

הון אנושי​

קבוצת סוסנה, מחויבת כלפי עובדיה ורואה בכל אחד ואחת גורם חשוב להצלחתה.

  • העסקה הוגנת ואחראית חוק שכר שווה לעובד ועובדת על-פי חוק
  • פיתוח ההון האנושי- הקבוצה משקיעה בהתפתחותם המקצועית והאישית ומייצרת אופק תעסוקתי, באמצעות, הדרכות מקצועיות, לימודים, קורסים וסדנאות.
  • גיוון והכלה – יצירת שוויון הזדמנויות, באמצעות העסקת אוכלוסייה מגוונות.

סוסנה מאמינה בחיבור בין עסקים, קהילות ואנשים למימוש הפוטנציאל ולקידום איכות חיים, כאשר נושא זה בא לידי ביטוי בעידוד עבודה משותפת ופורה בין מגזרים, דתות ולאומים שונים.

קבוצת סוסנה, יודעת שהחיבור הרב גוני בין האנשים זה הכוח המניע שמאחורי כל הצלחה! 

סביבה

בשנים האחרונות, עם ההתקדמויות הטכנולוגיות, אחריות סביבתית הפכה להיות חלק בלתי נפרד ממדיניות קבוצת סוסנה:

  • אנרגיה מתחדשת סולרית- הותקנו פאנלים סולריים על גג משרדי הקבוצה
  • צמצום בזיהום אויר ונזק סביבתי– קבוצת סוסנה בחרה, לפעול להעלאת המודעות בקרב עובדיה תוך הענקת פתרונות חלופיים כגון: מערכות ממוחשבות שמסייעות להפחתת שימוש בניר, החלפת רכבים פרטיים לרכבים היברדיים וקידום תהליך של החלפת צי הרכבים הכבדים לרכבים ירוקים. 

 

כחברה המוציאה לפועל פרויקטים לאומיים, בשגרה ובחירום, פעילותה של סוסנה מובינג, שזורה במרקם החברה הישראלית, על כל גווניה, וצוות מנהליה ועובדיה מוקירים תודה לקהילה שמקבלת אותם באהבה וממשיכים כל העת להרחיב את מעגל ההשפעה, העשייה והנתינה.

קהילה

מעורבותה של קבוצת סוסנה בקהילה (עמותות, ארגונים חברתיים, פרויקטים לאומיים ובינלאומיים) מתבטאת, בהקצאת משאבים, כגון: תרומת כספים, הקצאת רכבים מתוך צי הרכבים של הקבוצה, התנדבות עובדים בפעילויות שונות ועוד.

סוסנה, מקפידה לשמור על דיאלוג וקשר רציף עם הגורמים הרלוונטיים בכל פרויקט, לשם הבנת הצרכים המשתנים והתאמת המשאבים, כמו גם, לקבלת עדכון על ההשפעה של העשייה והתרומה.

בין הפעילויות החשובות והברוכות בהן קבוצת סוסנה לקחה חלק, תרומות  לסיוע, תמיכה וקידום אוכלוסיות מוחלשות, הגיל השלישי, נוער בסיכון ועוד

  • חלוקת מזון לקשישים ולדיירי בתי אבות בהסגר, בתקופת הקורונה בשיתוף עם ארגון לתת
  • העמסה והובלה של כסאות גלגלים המיועדים לסיוע לאוכלוסייה באוקראינה ואתיופיה.
  • פרויקט "אבנים עם לב אדם" של עמותת נאווה– פעילות להנצחת זכרם של חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, באמצעות אחסון, חלוקה ואיסוף של ערכות חלוקי נחל לחברות פרטיות וציבוריות לעיטור חלוקי הנחל המונחים בבתי העלמין הצבאיים ומציגים מסרים של סולידריות אהבה ותמיכה למשפחות השכולות.

פרויקט "אבנים עם לב אדם" של עמותת נאווה

פעילות להנצחת זכרם של חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, באמצעות אחסון, חלוקה ואיסוף של ערכות חלוקי נחל לחברות פרטיות וציבוריות לעיטור חלוקי הנחל המונחים בבתי העלמין הצבאיים ומציגים מסרים של סולידריות אהבה ותמיכה למשפחות השכולות.

העמסה והובלה של כסאות גלגלים

המיועדים לסיוע לאוכלוסייה באוקראינה ואתיופיה

חלוקת מזון לקשישים ולדיירי בתי אבות בהסגר

בתקופת הקורונה בשיתוף עם ארגון לתת

פרויקט הפצה ענק לחלוקת חיסונים לקורונה

הובלת מנות חיסון בטמפרטורת קירור מדוייקת ותחת תקנים מחמירים ואישורים מיוחדים בין היתר גם לעובדי מד"א המקצועיים במתחמים ברחבי הארץ המחסנים את האוכלוסיה המבוגרתבדיור מוגן ובתי אבות